MKÜ Öğrenci Otomasyonu Öğrenci Not Bilgileri - Pratik Araçlar - ARAÇLAR - Akdere Köyü Download Bölümü / Program, Oyun İndir - Akdere (Hocibat Kanteva) Köyü Resmi İnternet Sitesi


   ANA SAYFA'YA TIKLAYINIZ    Kayıt olmak için tıklayınız    Giriş için tıklayınız Son Güncelleme : 16-09-2014 Salı 03:51:40 | |İp:54.197.130.16| İletişim |Hoşgeldin Misafir
Arama
Üye Girişi

Ana Menü
Ana sayfa » Dosya Ana sayfa

Sıkıştırma [13]Sanal Disk - Sistem [10]Optimizasyon [29]
Temizleme / Kaldırma [38]Disk Araçları [30]Yedekleme / Kurtarma [38]
Dosya Araçları [39]Dönüştürme - Hesaplama [27]Sistem Araçları [68]
Sistem Bilgisİ [28]Sürücü / Driver [19]PDF Araçları [42]
Pratik Araçlar [45]Kayıt Defteri [14]Sistem Gereksinimleri [13]
Takvim -Zaman [0]

MKÜ Öğrenci Otomasyonu Öğrenci Not Bilgileri
[ · MKÜ Öğrenci Otomasyonu Öğrenci Not Bilgileri - İndirmek (DOWNLOAD) için buraya tıklayınız (10.MB)]
boşda bırakabilirsiniz burayı{14/01/2011} - Öğrencilerin neredeyse tümü final haftalarında hemen ortalama hesabı yapmaya başlar. Dersleri ve kredileri hatırlamaya çalışıp buruşuk bir kağıda yazar. Çarp, topla, böl, "Şu dersin kredisi kaçtı?", hatta bazen "Geçen dönem bu dersten şu kadar alsaydım ortalamam ne olurdu?"... Zahmetli iş.

Programa eklenen yeni özellik ile istediğiniz dersin notunu istediğiniz gibi değiştirerek, hem dönem ortalamalarınızın hem de genel ortalamanızın nasıl değişeceğini görebilirsiniz. Bu özelliği kullanmak için ders listesinin sağ üst köşesindeki "Tüm Notları Ve Ortalamaları Göster" yazısına tıklamalısınız... Listede mavi renk sadece dönemlerin gözle ayırt edilebilmesini kolaylaştırmak için kullanılmaktadır. Geçme veya kalmayla ilgisi yoktur. Kırmızı renk ise, dersin alttan alındığını gösterir. D sütunundaki işaret kutuları dersin ortalama hesabına dahil edilip edilmeyeceğinin belirlenmesini sağlar.

Geçme notu açıklanmamış olan derslerin ortalama hesabına dahil edilebilmesi için notlarının değiştirilmesi gerekir. Bir dersin notunu değiştirmek için o derse sağ tıklayabilirsiniz. Alttan alınan dersler genel ortalama hesabına sadece 1 defa dahil edilebilir. Eğer alttan alınan bir dersin önceki dönemlerdeki ismini işaretlerseniz, bu derse ait diğer tüm işaretler otomatik olarak kalkar. Yani alttan alınan dersler ilk açılışta ne genel ortalamaya ne de dönem ortalamasına dahil edilmediği için, dönem ortalamaları otomasyonda gördüğünüz gibi görünmeyebilir. Doğru hesap yaptığınızdan emin olmak için sadece tek bir döneme veya sadece genel ortalamaya odaklanarak işlem yapınız. - Öğrenci isimleri ve numaraları gizlenerek listenin karışık bir biçimde sunulması sağlandı. - HTML çıktıda kullanılan seçmeli sıralama yöntemi histogram sıralama yöntemi ile değiştirildi. (Bkz: Milyonlarca Tamsayıyı Birkaç Saniyede Sıralama) - Çok önemli olmasa da önceki sürümde "En az kaç almalıydı" kısmında vize2 hesaba dahil edilmiyordu, düzeltildi. - Paketleme programı değiştirildi.
Kategoriler: Pratik Araçlar | Ekleyen: WEBMASTER | Etiket: MKÜ Öğrenci Otomasyonu Öğrenci Not
Gösterim: 4800 | Derece|
· MKÜ Öğrenci Otomasyonu Öğrenci Not Bilgileri - İndirmek (DOWNLOAD) için buraya tıklayınız (10.MB)

Bu site 24 Mart 2008 Tarihinde TURAN İNCELER Tarafından Hazırlanmıştır.
Bu site Tüm Hocibat ve Kanteva Halkı'na ve Hocibat ve Kanteva'lı olmasa da tüm gönül dostlarımıza aittir.
  Her hakkı saklıdır Copyright © 2008-2014 www.akderekoyu.com İletişim - admin@akderekoyu.com
WEB SİTEMİZDEN EN İYİ VERİMİ ALMAK İÇİN  MOZİLLA FİREFOX VEYA GOOGLE CHROME TARAYICILARI KULLANINIZ.
Create a website for free
Akdere Hocibat Kanteva Köyü  Resmi web sitesidir